Museumkwaliteit!Prachtige set van 3 pijlpunten. Van gekleurd vuursteen, authentiek uit het Neolithicum.Afkomstig uit de regio Ténérée.Zeer mooie punten van goede kwaliteit en mooie grootte. Zeer goede staat.Gevarieerde vormen in prachtige materialen. Zeer fijne retouches die de behendigheid en het talent van de prehistorische ambachtsman tonen. Deze punten zijn kleine juweeltjes van goudsmeedkunst.Prachtige woestijnpatina.Drie verschillende typologieën. Een mooie en grote bladachtige punt. Een punt met vinnen en pedunkel, in een mooie gekleurde vuursteen. En de laatste bladachtig en getand aan alle randen.Zeldzaam stuk en in een zeer mooie staat.Lengte: van 4,5 cm tot 6,3 cm.Herkomst: Afrika, Mali-Ténéré.De lot komt uit een oude privécollectie die via een veiling is gekocht.Belangrijke informatie. De verkoper garandeert dat hij gemachtigd is dit lot te verzenden.De verkoper zal zorgdragen voor het verkrijgen van de benodigde vergunningen.De verkoper informeert de koper als dit meer dan een paar dagen duurt.