Techniek: Originele houtsnedeDoor de kunstenaar met de hand gesigneerd en genummerd 30/150.Kunstenaar: Nishida Tadashige (geboren in 1942)Japan - 2025Geen reserveprijs!Prachtige moderne afbeelding van een rijke kat die naar de vlinders boven hem kijkt, door kunstenaar Tadashige Nishida. Deze persoonlijk gesigneerde en genummerde kopie is uniek!In zijn moderne kattenafdrukken weet hij echt de verschillende stemmingen van katten vast te leggen. Kennen we deze lichtelijk zware katten niet? Thuisgekweekt, maar toch met de jager in zich.De staat is uitstekend. Direct van de uitgever/kunstenaar. Nooit ingelijst geweest!Zijn gele/ gouden versie is uitverkocht door hem, maar hij gebruikt nu de blokken voor deze blauwe kat, tegen een zilverkleurige/grijze achtergrond.verzamelobject/investeringTadashige Nishida werd geboren in 1942 op Amami Oshima-eiland in Kagoshima-prefectuur. Hij studeerde aan de Universiteit van Chiba. In de jaren zestig ging de kunstenaar naar Spanje en naar de Verenigde Staten voor postacademisch onderzoek in de beeldende kunst. Tadashige Nishida werkt met houtsnede techniek.Alle prints worden verzonden tussen hardboard- en kartonplaten om schade tijdens het transport te voorkomen. Ze worden bijna wereldwijd verzonden, verzekerd met traceerbare verzending.