Olieverf op doek,Karaktervol schilderij met hoge bomen aan het water,Op de achtergrond een dorpje met kerktoren.Werk is in goede staat en gesigneerd linksonder.Doekmaat is 50 bij 55 cm.Werk wordt zorgvuldig verpakt en verzonden.