Dit betreft een 19e eeuws zeegezicht.Het is olieverf op paneel en gesigneerd rechtsonder, maar voor mij moeilijk leesbaar. De maten van het paneel zonder lijst gemeten zijn 28cm x 38cm.Een mooi schilderij dat ook een mooi tijdsbeeld geeft .Een mooie verrijking in ieder interieur.