Derde druk met kleine letters (lengte opdruk 14 mm).Complete serie postfris met originele gom.Soms de gebruikelijke iets egaal gelige originele gom.Zie de scans.Cataloguswaarde € 380,00 (NVPH 2024)Aangetekende verzending