25 cent 1825 UtrechtMateriaal: zilver (640/1000)Prachtige munt met zeer scherpe details in kroon, leeuw, letters, jaartalRand onbeschadigd en scherp. Randparels aanwezig.Waardering : prachtig/UNCOordeel zelf in de detail foto’sMooi zilver patina, niet gepoetst.