1 gulden 1940 Willem 1Mooie munt. Zeer fraai? Beoordeel zelf.Gebruiksslijtage op hoge delenOpschriften goed leesbaar.Rijkswapen duidelijk.Geen ernstige beschadigingenGewicht: 10.76 grFijn zilver: 10.17 gr