Nederland - Zilveren 1 Gulden 1944 EP, geslagen onder Koningin WilhelminaVoorzijde : Portret met opgestoken haar naar links, de letters EN van NEDERLANDEN niet onder halsafsnedeKeerzijde : Gekroond Nederlands wapen tussen 1 - G, onder wapenMateriaal : Ag (720/1000)Muntmeesterteken : EikelReferentie : Schulman 609Kwaliteit : aUNCIRCULATED*Waarde volgens de NVMH Almanak 2026 €125,00*De kwaliteitsaanduiding is een beoordeling van XntriQ-Coins, hieraan kunnen geen rechten worden ontleend. Bekijk de afbeeldingen voor een eigen indruk van de kwaliteit alvorens het uitbrengen van een bodIeder kavel wordt aangetekend verzonden, zowel in binnen- als buitenland.Combineren met andere gewonnen kavels is mogelijk.Tevens behoort het ophalen van de gewonnen kavels tot de mogelijkheden.