Oude Nederlandse vlag periode de Tweede Wereldoorlog (ca. 1940–1950). Prachtig historisch stuk met mooie patina en authentieke uitstraling. Vermoedelijk heeft deze vlag gehangen aan een groot (kazerne) gebouw De vlag heeft horizontale banen: rood – wit – blauw Gemaakt van katoen, linnen, wol. Handgestikte zomen en verstevigde hoek Kleine beschadigingen en lichte rafel (zie foto’s), passend bij leeftijd. Goede vintage staat Afm:129x250 cm