Zeer mooi en gevarieerd lot van 117 originele oude ansichtkaarten uit de provincie Utrecht, daterend uit de periode circa 1902-1937.. De collectie bevat stads- en dorpsgezichten, straatbeelden, gebouwen, landschappen en sfeervolle taferelen uit o.a. de stad Utrecht en omliggende plaatsen. De kaarten geven een prachtig historisch beeld van het dagelijks leven en de architectuur in het begin van de 20e eeuw in de provincie Utrecht.. Het betreft een kavel met gelopen en ongelopen kaarten.De kaarten zijn over het algemeen in prima staat, maar er zijn ook kaarten bij met gebruiks- dan wel ouderdomssporen en/of plakresten. Voor een juiste indruk en beoordeling het verzoek alle scans goed te bekijken. Van alle kaarten is de voor- en achterzijde ingescand. Formaat 9x14 cm.Verzending in NL: Brievenbuspakje, Track and Trace. Foreign Postage: registered.