Complete ongebruikte serie Koningin Wilhelmina (Bontkraag).Nummer 64 is rechtsboven iets kort getand.Bijna alle zegels hebben de originele gom.Eén enkele zegel is ook Postfris zoals nummer 71 en 76.Cataloguswaarde €870,00Bekijk de foto’s voor een eigen indruk.Kavel wordt aangetekend met T&T verzonden.