Iets onregelmatige tanding zoals gebruikelijk bij dit zachte papier, plakkerrest en papierrest aan bovenkant. Prachtige kleur en glans op de zegel.Zie de foto's om je eigen indruk te krijgen. Cataloguswaarde € 1000,- (NVPH 2024).Aangetekende verzending