Mooie verzameling gestempeld, ongebruikt en postfris vanaf 1852:Vanaf jaargang 1852 t/m 1940 gestempeld inclusief een aantal hogere waardesVanaf 1941 t/m 1965 aangeduid met een X ongebruikt en aangeduid met XX postfris de rest gestempeldVanaf 1966 t/m 1979 postfrisEn iets Back of the BookAlles is gefotografeerd voor een goede indruk