Native Canadian Pnw Buffalo Hide Hand Drum Mi'kmaq tribe uit Canada. Zij kennen een iconografie die overeenkomt met wat op de trom te zien is.Materiaal; buffel leder.Diameter: 46 cmHerkomst: Mi’kmaq, Canada, begin 20e eeuw Conditie: in (heel) goede staatWordt zorgvuldig verpakt, aangetekende verzending