Modernistische bronzen Salvador dali stijl brons beeld. Opvallend bronzen masker, vervaardigd in de kenmerkende stijl van Salvador Dalí. het stuk rust op een solide zwarte marmeren sokkel, wat de dramatische en surrealistische uitstraling versterkt. Een gedurfd decoratief kunstwerk dat de invloed van een van de meest iconische kunstenaars van de 20e eeuw weerspiegelt. Hoogte: 41 cm Gewicht: 10,5 kg Conditie: uitstekend, met slechts minimale tekenen van ouderdom en gebruik. Dramatisch ontwerp groot bronzen masker in de stijl van Salvador Dali. Hoogwaardig brons. Echt vakkundig handgemaakt met aandacht voor detail. Staat op een imposant vierkant marmeren blok. #contemporaryinteriorsexclusive Het beeld is mysterieus en zal nog jaren een gekoesterd onderdeel zijn in uw interieur. Te plaatsen in uw huis of tuin. Gesigneerd. Breedte: 20 centimeter Hoogte: 42 centimeter Diepte: 27 centimeter Word keurig verzegeld verpakt en verstuurd.