Zeer mooi naaispullen.Art Nouveau. Stijl napoléon IIIEinde van de 19e eeuw.Herkomst FrankrijkHet bevat een paar scharen, een naaldenkoker, een borduurnaaldensteker, een stopnaald, een passe-partout. Mooi versierd met bladmotieven.Alle elementen zijn gemaakt van metaal in zilverkleur of zilver dat niet getest is. Ze verkeren in goede staat, maar kunnen enkele kleine gebruikssporen vertonen; zie de foto's voor beoordeling. De doos vertoont gebruikssporen, maar is in goede staat.De schaar is in goede staat; de bladen snijden het stof heel goed en zijn puntig.De naaldhoedje heeft geen gaten of deukjes.De doos is bedekt met leer.coffret: 125MM x 75MM x 25MM.Zorgvuldige verzending en pakketvolging door mondial relais.Geen huis-aan-huis opnames.