Werk van de kunstenaar N. Nathan – Beperkte oplage 5 exemplarenPrachtige creatie van N. Nathan, een bekende hedendaagse kunstenaar bekend om zijn Pop- en Straatkunststijl.Werk uitgevoerd in digitale schilderkunst met semi-reliefttechniek, voorstellend een dollar in geborsteld aluminium, opgehangen aan glanzend zwart plexiglas.Hoogwaardige lijst in een satijnen zwarte aluminium lijst, klaar om tentoongesteld te worden.Een uitzonderlijk stuk dat design, moderniteit en stedelijk gevoel combineert – perfect voor liefhebbers en verzamelaars van hedendaagse kunst.Editie 3/5KenmerkenWerk gesigneerd N. NathanTechniek: digitale schilderkunst en semi-reliëfSupport : geborsteld aluminium & glanzend zwart plexiglasRaamwerk: matzwarte aluminium lijst.Certificaat van echtheidVeilig verzenden met tracking en verzekering of afhalen mogelijk in galerie.