Zeer Stijlvolle Elegante Muziekdoos in de Vorm van een Antieke AutoDeze elegante en unieke muziekdoos is een prachtig verzamelobject. Het ontwerp, uitgevoerd in de vorm van een klassieke auto, combineert mechaniek met een zeer stijlvolle esthetiek.Het Ontwerp: De muziekdoos is gedetailleerd vormgegeven en straalt een authentieke, antieke sfeer uit. De verfijnde lijnen van de auto maken het een opvallend decoratiestuk voor elk interieur.De Werking: Het mechanisme van de muziekdoos verkeert in goede staat en speelt de melodie nog uitstekend af.Details & Kwaliteit:Stijl: Klassiek en decoratief, zeer stijlvol.Herkomst: Hongkong vakmanschap.Staat: In goede, werkende staat. Vanwege de ouderdom is er een lichte patina/stoflaag aanwezig, wat bijdraagt aan het authentieke karakter van het object.Afmetingen:Hoogte: 15 cmLengte: 25 cmBreedte: 10,5 cm