VintagePrachtige coupe in Murano-glas geblazen uit het midden van de 20e eeuw.Toegewezen aan Cenedese.Het betreft een Sommerso in een geode kom van Italiaans kunstglas in lichtblauw cobalt.Gemaakt in het midden van de 20e eeuw.Afmetingen: 17 cm in diameter en 7,7 cm in hoogte.Gewicht: 2,7 kgsPerfecte staat. Geen barstjes of splinters.Enkele lichte sporen van microkrassen die overeenkomen met de staat van gebruik.De foto's maken deel uit van de beschrijving.