Prachtig mooi Murano sculptuur met vogel.De kleuren de bek...prachtig .Dit is een hand gemaakt object ,inperfecties zijn onoverkomelijk.Minime gebruikssporen zoals een krasjes zijn normaal .Word veilig verpakt verzekerd verzonden met tracking.