Prachtige vaas in pâte de verre toegeschreven aan Muller, emblematisch voor de Franse Art Déco van het begin van de 20e eeuw.Dit model onderscheidt zich door zijn fijn graveren met zuur, dat een gestileerd landschap weergeeft, verrijkt met diepe nuances van olijfgroen, helder geel en rookkleurig zwart, typisch voor het vakmanschap van Muller.De elegante vorm, het reliëfglaswerk en de donkere basis zorgen voor een sterke en verfijnde aanwezigheid, ideaal zowel voor een Art Déco-collectie als als karaktervolle decoratieve accessoire.- Tijdperk: Art Déco (jaren 1920–1930)- Fabriek : Muller- Techniek: Pâte de verre, gegraveerd decor- Staat: Zeer goede algemene staat (zie foto's)Authentiek en gezocht stukEen verzamelvaas, zeldzaam en decoratief, die liefhebbers van Franse kunstglas en Art Déco zal aanspreken.