In de schaduw van een monastieke kamer kijkt een jonge non met een sereen gezicht, in zwart gewikkeld, naar haar smartphone, waar het blauwe licht concurreert met het goud van haar hangende kruis.Zijn halfgesloten ogen, doordrenkt met een heilige melancholie, absorberen de digitale mysteries als een modern gebed, terwijl de telefoon een goddelijke aura uitstraalt op zijn bleke huid en de donkere plooien van zijn kleding.Deze opvallende tegenstelling tussen oeroude overtuiging en technologie roept een poëtische allegorie op, waarin het heilige de vergankelijke ontmoet in een eeuwige stilte getint met azuurblauwe reflecties.Mr Strange (Jean-Marie Gitard) is een Franse kunstenaar die zich inzet voor het surrealisme.Ervaren artiest, hij is aanwezig in vele collecties in Frankrijk en daarbuiten.Gemeenschap met God - 2025Giclée op Hanhemühle-papier.Proef 5/30 genummerd en met de hand ondertekend in de witte marge.Artistieke stempel, embossed à sec.Verzonden met een echtheidscertificaat.Totale afmeting: 50 x 50 cm.De witte rand zal het plaatsen van het kunstwerk in een passe-partout vergemakkelijken.Nieuw / nooit ingelijstVerzonden door vervoerder in een geschikte buis.