Mr Brainwash - Grand Ali (blauw)1 Kleur zeefdruk - met handtekening - 30 - 2017Een zeefdruk in één kleur, met de hand afgewerkt met verf op handgescheurd archiefkunstpapier. Elke afdruk is gesigneerd en genummerd, met een vingerafdruk op de achterkant.Speciale opmerking: deze print is extra uniek: op de achterkant van de print bevindt zich een extra zeefdruk (van dezelfde serie). Een foto is inbegrepen in de foto's.Deze afdruk wordt gepresenteerd in uitstekende conditie, professioneel ingelijst: optisch zwevend, vrij ingelijst.Opnemen: bevat frameVerzending: Kunstwerken worden zeer goed verpakt in een stevige postbuis om een veilige verzending te garanderen (excl. lijst).ARTIST : Mr Brainwash MBWJAAR : 2017editie: 30GROOTTE : 88,9 x 123,19 cm (35,5 in x 48,5 in)Conditie: uitstekend