Volledige verzameling van de 3 hors série lithografieën:◆ Tintin en Amerika: Eerste kleurenuitgave buiten de tekst, op een totaal van 4 exemplaren, gepubliceerd in het zwart-wit album in 1937◆ Le sceptre d'Ottokar : Eerste kleurendruk buiten de tekst, op een totaal van 4 stukken, gepubliceerd in het zwart-wit album in 1939◆ Het gebroken oor: Eerste kleurafdruk buiten de tekst, van in totaal 4 exemplaren, gepubliceerd in het zwart-wit album in 1939.Afmetingen: 29 cm x 21,6 cmZeer goede staat.De kaders maken geen deel uit van de partij.De foto's maken integraal deel uit van de beschrijving van deze prachtige litho's.Het pakket wordt ZEER goed beschermd en met een traceerbare verzending verzonden.GECOMBINEERDE LEVERING VOOR 2 ARTIKELEN