◆ Cadeaubox: hoogwaardige scène waarop Tintin en Haddock in de Bell-helikopter achter de Chrysler New Yorker Deluxe aanzitten. Scène afkomstig uit het album "De zaak Tournesol" – 2005.◆ 1/43 : Bell helikopter (N°47)Éditions Atlas/ Hergé Moulinsart 2005◆ Chrysler New Yorker Deluxe (N°48)éditions atlas/ Hergé Moulinsart 2005De twee voertuigen bevinden zich in een dubbele doos.Staat: originele doos + diaporama + 2 fascicules.De set is compleet en nieuw: auto's, beeldjes, decoratieve diavoorstelling, originele plexi doos.De blauwe doos is beschadigd aan de hoeken.De foto's maken onlosmakelijk deel uit van de beschrijving van deze prachtige scène op schaal 1/43.Het pakket wordt ZEER goed beschermd en met een traceerbare verzending verzonden.GECOMBINEERDE LEVERING VOOR 2 ARTIKELEN