De Amilcar van de Sovjets uit het album 'Kuifje in het land van de Sovjets'.met Tintin en Milou,◆ Collectie Hergé Moulinsart / De auto's van TINTIN schaal 1:24 (2019)Nr. 9 - l'Amilcar des Soviets - 2019Nieuwstaat MINT onder blisterNieuwe autoOriginele plexi behuizing. Nieuw.Geleverd met een nieuw boekje.De foto's laten toe om de details vanuit alle hoeken te bekijken en de staat van deze prachtige bolide met Tintin en Milou.Het pakket wordt ZEER goed beschermd en met een traceerbare verzending verzonden.GECOMBINEERDE LEVERING VOOR 2 ARTIKELEN