Echt XL paar vrouwelijke Urania Chrysiridia Ripheus vlinders van voor- en achterkant uit Madagaskar, genaturaliseerd in een prachtige grote zwarte houten lijst met anti-UV acryl glas en zwarte achtergrond.Land van herkomst: MadagaskarLepidoptera entomologie zoölogie - Echte vlinderDe kwaliteit van de afwerking maakt er een echt decoratieobject van dat op een meubel kan worden geplaatst of aan de muur kan worden bevestigd (zie foto's).Afmetingen: 23 cm x 28 cm x 6 cm