Een iconisch stukje Nederlands design: de Moooi Double Shade-lamp van Marcel Wanders, tijdloos elegant en in bijna perfecte staat.Deze Double Shade-lamp van Moooi, ontworpen door Marcel Wanders, is een schitterend voorbeeld van modern Nederlands design. De dubbele kap verspreidt een warm en sfeervol licht, waardoor hij zowel functioneel als decoratief een eyecatcher is in elk interieur. • Staat: Zeer goed, nauwelijks gebruikssporen • Leeftijd: ±10 jaar • Materiaal: Metaal en stof • Herkomst: Origineel Nederlands design, gekocht via officiële retailer • Afmetingen: H 160 cm, Ø kap 60 cmEen perfecte keuze voor verzamelaars of designliefhebbers die een tijdloos, elegant en functioneel designstuk willen toevoegen aan hun interieur.