Hallo, het is mij een genoegen u dit prachtige verzamelhorloge in een gelimiteerde editie & genummerd tot 1500 exemplaren wereldwijd aan te bieden.Deze Tintin Globe Trotter-horloge met een beschadigd oor, met dubbele wijzers en het portret van Tintin, uitgegeven in november 1996, dus een horloge van 30 jaar. Geleverd in zijn prachtige houten doos, inclusief doos, certificaat, gelimiteerde editie van 1500 exemplaren wereldwijd; deze draagt het nummer 0849 op de achterkant van het horloge.Het horloge is gloednieuw; het is nog nooit gedragen en heeft nog beschermfolie op beide zijden.Het horloge werkt heel goed dankzij zijn twee nieuwe batterijen, vergezeld van een echt lederen band in de kleur zwart.Dit stuk verkeert in verzamelconditie; u ontvangt het in verzorgde, beveiligde verpakking, met verzekerde en snelle verzending.