Oorspronkelijke editie van dit prachtige album, ontstaan uit de samenwerking tussen de verteller-historicus Geoges Montorgueil en de onvergelijkbare beeldmaker Job.Behouden in zijn prachtige uitgeverskarton van donkerblauwe perkaline, bezaaid met gouden lelies en een peinzend portret van Lodewijk XI, een koudegravure op de tweede cover, met vergulde randen.Zeer mooi educatief werk over de geschiedenis, geïllustreerd door Job, gewijd aan Louis XI.Staat: Wrijving op de hoeken, de sluitingen en de hoeken. Discrete rode vlekken onderaan de binnenkant van de omslag. Heldere goudopdrukken. Enkele vlekken op de tweede plat. Drukpapier normaalgeel geworden, zonder vlekken. Goede algehele staat.G. Montorgueil - illustraties van JobLouis XI [gepolychromeerde kartonnage]Parijs, Ancienne Librairie Furne, Combet et Cie. Editeurs, 1905in-folio (37 x 30 cm) IV-78 blzOnderwerp: Veelkleurig kartonnage Job Montorgueil