Eerbetoon aan Wolfgang Amadeus Mozart balpen in reis met vergulde detailsGemaakt in Duitsland einde van de 20ste eeuwDe pen is nieuw ! Nooit gebruikt !Inclusief de originele doos en de gebruikershandleidingVerzending met verzekering en trackingcode