Prachtige zeer grote tand van de uitgestorven groottandhaai; Carcharocles megalodon. De tand heeft een prachtig bewaarde karteling en een mooie blauw/grijze/zwarte kleur. De punt en de karteling zijn vlijmscherp. Deze tand is maar liefst 14,8 cm lang en 11 cm breed. Hij is gevonden in een zandsteenlaag bij Sukabumi in West Java, Indonesië. De tand komt uit het Mioceen en is tussen de 15 en 20 miljoen jaar oud. De tand is tijdens het vinden gebroken en geplakt. De wortel heeft restauratie. De foto's spreken voor zich. Verzending is aangetekend en verzekerd.Met bijpassend infokaartje