Prachtige zeer grote 6 inch tand van de uitgestorven groottandhaai; Carcharocles megalodon. De tand heeft een prachtig bewaarde karteling en een mooie bruin/oranje/gele kleur. De punt en de karteling zijn vlijmscherp. Deze tand is maar liefst 15,1 cm lang en 11cm breed. Hij is gevonden in een zandsteenlaag bij Sukabumi in West Java, Indonesië. De tand komt uit het Mioceen en is tussen de 15 en 20 miljoen jaar oud. De tand heeft restauratie aan één van de wortellobben. De wortel is behandeld met een conserveringsmiddel waardoor hij in perfecte staat zal blijven. De foto's spreken voor zich. Verzending is aangetekend en verzekerd.Met bijpassend infokaartje