Monkey 47 Distiller’s Cut 2023 – Esdoorn (Maple Syrup Finish)Limited Edition – 500 ml – 47% vol – met originele doos - een zeer gewilde jaarlijkse limited edition van Black Forest Distillers, Duitsland.Deze 2023 Distiller’s Cut is toegewijd aan Acer saccharum (esdoornboom) en is geïnspireerd door de productie van ahornsiroop, waardoor de gin een extra aromatische laag krijgt terwijl hij trouw blijft aan Monkey 47’s complexe botanische profiel.Belangrijke detailsBrand: Monkey 47Editie: Distiller’s Cut 2023Botanische focus: Acer saccharum (esdoorn).Oorsprong: Zwarte Woud, DuitslandAlcoholgehalte: 47% volVolume: 500 mlFlesnummer: No. 0977 (zoals weergegeven op het achterlabel)Staat: nieuw, ongeopend, originele verzegeling intact.Verpakking: Inclusief originele presentatiedoosOmschrijvingDe Distiller’s Cut-serie wordt slechts één keer per jaar geproduceerd in zeer beperkte hoeveelheden en wordt wereldwijd zeer gewaardeerd door verzamelaars en gin-liefhebbers. Elke editie toont een zeldzaam of ongewoon plantmateriaal, wat resulteert in een karakteristieke uitdrukking die niet in toekomstige jaren wordt herhaald.Deze fles verkeert in uitstekende staat, met onbeschadigde etiketten, kurk en afdichting, en is op de juiste wijze bewaard, weg van licht en warmte. De originele doos is ook inbegrepen en verkeert in zeer goede staat.Een prachtig en verzamelwaardig voorbeeld van Monkey 47’s vakmanschap, ideaal voor verzamelaars, investeerders of kenners die een volledige Distiller’s Cut-vertical willen voltooien.