Dit prachtige Marokkaanse Mrirt tapijt is een eigentijds handgemaakt stuk, vervaardigd uit 100% hoogwaardig wol uit het Atlasgebergte. Het heeft een modern geometrisch patroon geïnspireerd op traditionele Berber vakmanschap. De interactie tussen de zachte crème-wol en de warme taupe-rasterachtergrond creëert een unieke driedimensionale textuur die warmte en karakter toevoegt aan elk interieur.Elke Mrirt-kleed wordt geweven door vakkundige ambachtslieden met behulp van oorspronkelijke weeftechnieken die zowel duurzaamheid als weelderige zachtheid onder de voeten garanderen. Het subtiele kleurenpalet maakt het tot een perfect statementkleed voor zowel moderne als vintage interieurs — ideaal voor een woonkamer, slaapkamer of creatieve ruimte die op zoek is naar een authentiek stukje Marokkaanse kunst.Interieurgebruik & stylingHet minimalistische rasterpatroon en de natuurlijke tinten van het tapijt passen prachtig in Scandinavische, bohemien en hedendaagse interieurs. Het combineert goed met hout, steen of neutrale stoffen, en verrijkt ruimtes met warmte en tactiele textuur.Technische detailsType: met de hand gemaakte Marokkaanse Mrirt tapijtAfmetingen: 200x300 cmMateriaal: 100% natuurlijke wolWeeftechniek: met de hand geknoopt, dikke pluche poolHerkomst: Midden-Atlas, MarokkoStaat: uitstekend – nieuw handgemaakt item