Een fraaie antieke Nederlands zilveren miniatuur blaasbalg. Gekeurd met het meesterteken van Johannes A. van Geffen. Zilversmid te Amsterdam, aldaar werkzaam van 1766 tot 1795. Zijn meesterteken is een hoorn in hartvormig gekroond schild. Gekeurd met XXX zilverkeur van Amsterdam en de S van 1777. En verder nog een kleine bijl 19e eeuw zilver belastingkeur. Extra bijzonder van dit model blaasbalg: deze kan open! In het deksel staat nog een oude inscriptie, waarschijnlijk een inventarisnummer van vorige eigenaar. Conditie is uitstekend! Zie alle foto's s.v.p. (ook voor de afmetingen) Zij maken deel uit van de omschrijving. Word uiteraard goed verpakt verzonden. Please Note: De displays van plexiglas maken geen deel uit van dit kavel. (deze zijn enkel bedoeld om de foto's te optimaliseren) Veel succes met het bieden!