Origineel Minardi F1 Achtervleugel Eindplaat – 2004 SeizoenEen zeldzame kans voor serieuze Formule 1-verzamelaars. Er wordt een authentiek achtervleugeluiteinde van de Minardi PS04 geveild, gebruikt tijdens het seizoen 2004. Dit onderdeel komt van de auto die werd bestuurd door Gianmaria Bruni en Zsolt Baumgartner, het vastberaden couplantalent dat Minardi vertegenwoordigde in dat jaar.KenmerkenAuthentiek raceonderdeel met zichtbare gebruikssporen. De uiteindeplaat vertoont duidelijke tekenen van gebruik, passend bij een onderdeel dat echt op het circuit heeft meegedraaid tijdens Grand Prix-weekenden. Deze marks versterken de authenticiteit en historische waarde ervan.Het originele serienummer Het stuk bevat een officieel serienummer, dat dient als bewijs van echtheid en de herkomst binnen het Minardi-team bevestigt.Onderdeel dat zeer verzamelbaar is, van Minardi's F1-auto's wordt steeds moeilijker te vinden en wordt gezocht door fans en memorabilia-verzamelaars wereldwijd.Waarom dit item opvaltDe Minardi PS04 vertegenwoordigt de geest van doorzettingsvermogen en passie in de Formule 1. Het bezitten van een deel van deze auto betekent het bezitten van een tastbaar stukje motorsportgeschiedenis.