Bekijk een video van dit exemplaar via de Vimeo-link hieronder: https://prf.hn/click/camref:1101l5d7f/creativeref:1101l154331/destination:https%3A%2F%2Fvimeo.com%2F1148940844%2Fed39f45ef6Delicaat miniatuurmonster van helder geel mimetiet dat bloemkoolvormige aggregaten vormt. Dit monster toont een uitstekende glans met minimale beschadiging. Een eeuwige klassieker uit Ojuela.