Een massief bronzen beeldhouwwerk van een olifant van hoge kwaliteit.Op marmeren voet.In perfecte staat.Met een prachtig tactiel oppervlak en uitstekende patina.Gesigneerd en met gietersmerk.Hoogte: 30 cm / 12 inch.Gewicht: 3,5 kg.