Thema MILITARIA WOI - Prachtige, zeer gevarieerde partij van 110 CPA's, zeer gevarieerd - TTB - Prachtige partij - TTB -Belle Sélection, kijk goed naar alle foto's; de beste staan niet per se aan het begin van de lijst.Mogelijke duplicaten, graag controleren.VERKOOPVOORWAARDEN - Voordat u een bod uitbrengt, gelieve te controleren of u akkoord gaat met de verkoopvoorwaarden, namelijk de verzendkosten, aantal voorwerpen, de plaats waaruit verzending plaatsvindt, enzovoort......Sinds het begin van de twintigste eeuwKleine formatenGeschreven en ongeschreven.cpa / cpsmNormale slijtage.-------- Mis dit waardevolle kavel niet! Plaats nu een automatisch bod -----------Prachtige gevarieerde selectie.Allemaal gescand.Aangetekende zending vanuit Spanje-- Ik doe afstand van mijn gehele persoonlijke collectie die ik in meer dan 45 jaar heb opgebouwd; in de kavels die te koop worden aangeboden zult u alleen interessante selecties vinden.-- De overige kaarten zullen in grotere partijen verkocht worden.-- Ik garandeer u de kwaliteit van de verkochte kaarten, evenals de verzending per aangetekende post.-- Ik zal alles doen wat nodig is om de kopers tevreden te stellen; bij twijfel aarzel niet om me een bericht te sturen.