De foto's maken deel uit van de beschrijving.Verzending naar een afhaalpunt (door de koper te bepalen) via Mondial Relay, behalve voor Duitsland waar de verzending via BPost gebeurt. – Geen verzending buiten de Europese Unie.Alle albums zijn EO's.T28 – 1975 – TBET34 – 1979 – TBE – Hoek links onder licht ingedruktT35 – 1980 - TBE – Linkeronderhoek licht ingedrukt – Sproeten op het voorblad (zie foto)T36 – 1980 - TBE – Linker bovenhoek licht ingedrukt – Prijskaartje nog steeds aanwezig bij de vierdeT37 – 1980 - TBE – Puntige hoeken - Linksonder iets ingedrukt - Roestvlekken op het voorblad (zie foto)T38 – 1981 - TBE – Spitse muntenT39 – 1981 – TBET40 – 1982 – TBE – Onderhoeken licht gepletT41 – 1982 – TBE – munten licht geplet