Michel Quarez – Mensenrechten en burgerschap – Ouvéa - Originele affiche – 1989Prachtige originele affiche van Michel Quarez voor de Rechten van de Mens en de Burger. Ouvéa! (1989) Originele affiche, opgerold in goede staat.Gebruikssporen. (Zie foto's)Fijne inkepingen, lichte plooi. Formaat: 84 x 59,5 cm Collector. Zeer zorgvuldig verzondenPS: De zwarte cirkel die soms op de afbeelding verschijnt, is een lensprobleem. Die komt niet voor op de affiche.