Michel Bouvet - de ontmoetingen van Arles + theater - 8 originele zeefdrukken - 2007/10/12/138 prachtige originele zeefdrukken geïllustreerd door Michel Bouvet Oorspronkelijke zeefdrukken, plat bewaard in zeer goede staat.6 posters van Rencontres d'Arles2 theaterposters Gebruikssporen (Zie foto's)Fijne inkeping, lage rand. "Landelijke taferelen" Formaat: 40 x 60 cmCollectorZeer zorgvuldig verpakt.