Art deco aardewerken beeld van Michael Powolny. Craquelé uitgevoerd door Gmundner. Het beeld is in een goede staat met uitzondering van een poot. Zie foto’s. Deze is bijgewerkt en waarschijnlijk gebroken geweest maar ik zie de breuk niet helemaal door lopen. Aan de voorkant een signatuur maar niet meer leesbaar Aan de onderkant een blindnummer 284 Prachtig object in de stijl van de wiener werkstatte Michael Powolny was een Oostenrijkse beeldhouwer, medaillewinnaar, keramist, ontwerper en leraar. Powolny werd geboren in Judenburg. Hij werd opgeleid aan de Tonindustrie in Znaim en van 1894 tot 1901 aan de Wiener Kunstgewerbeschule.