Provençaalse kast uit de 18e eeuw in walnoot en beukenhout. Met een grijze patina.De deuren sluiten (met de sleutel) en de lades glijden perfect.Mogelijkheid van levering in het zuiden van Frankrijk.Het meubel is behandeld tegen de houtwormen, er heeft een restauratie plaatsgevonden aan een scharnier (zie foto's).