Melkkan van porselein versierd in de Meissen-stijl, met personages op de achtergrond van een havenstad. Dit decor is klassiek voor porseleinen die versierd zijn in de Meissen-stijl.China 18e eeuwQianlong-periode (1736-1795)Hoogte : 12,2 cmLengte (met handvat) : 10 cmHet deksel is gerepareerd. Een scheur in het lijf van de melkkan, een afgebroken stukje aan de binnenkant van het deksel. Slijtage van het emaille en met name van de vergulding.