Mel Ramos (1935-2018)Tiger Girl, 1964Lithografie op velijnpapier.Editie van 2000.Dimensies :+Grootte van het vel: 41 x 29 cm / 22,8 x 16,1 inch.Algemeen in goede staat met enkele zachte vouwlijnen en lichte vlekken. Verder zeer schoon beeld met levendige kleuren. Afgedrukt op de achterkant zoals uitgegeven. Niet ingelijst.Gepubliceerd in Walasse Ting, "One Cent Life", door E.W. Kornfeld, Bern, Zwitserland, 1964.Gedrukt door Maurice Beaudet, Parijs, 1964.Wij verzenden wereldwijd met DHL en andere vergelijkbare bezorgbedrijven.