Een prachtig herenhorloge van Meistersinger, referentienummer ED-SAMX902TR-1. uit de Salthora Meta X serie. Dit betreft de Limited Edition van 150 stuks uitgevoerd met een transparante wijzerplaat. waarvan dit nummer 89 is. Het horloge is uiteraard uitgerust met de kenmerkende enkele wijzer waar Meistersinger bekend om staat. Daarnaast is dit horloge ook uitgerust met een jumphour functie, waarbij het uur bij de 12 uur positie wordt weergegeven. wordt aangedreven door een automatisch uurwerk, welke gedeeltelijk zichtbaar is aan de voorzijde. Het horloge heeft enkele gebruikssporen op de kast. Uitgerust met saffierglas en ligt op een comfortabele lederen horlogeband.Uurwerk: Mechanisch automatisch ( Sellita SW 200-1 met Jumphour module)materiaal kast: staaldiameter: ca. 43mm excl. kroon.lengte band: ca. 23 cm. incl. horloge.Leeftijd: 2020+Wordt verzekerd verstuurd.Foto's maken onderdeel uit van de omschrijving.