Prachtige vaas met klassieke amfora-vorm en sierlijke, gesneden handgrepen.De vaas is met de hand geschilderd met een levendig boeket bloemen, waaronder irissen, korenbloemen en bindweeds, en is geaccentueerd met zware vergulding op de rand, handvatten en voet.Dit is een verzamelobject van de gerenommeerde Meissen-fabriek, een van de oudste porseleinfabrikanten van Europa, opgericht in 1710.Stukken zoals deze gaan vaak terug tot de 19e of vroege 20e eeuw.Deze prachtige Meissen-vaas is een schitterend kunstwerk dat elegantie toevoegt aan elke kamer. De vaas heeft een mooi bloemmotief dat met de hand is geschilderd en een gladde afwerking heeft. Hij beschikt over handvatten met een gouden rand. De vaas is gemaakt van hoogwaardig porselein.Het is perfect voor elke gelegenheid en zal een geweldige aanvulling zijn op je collectie.De vaas is met de hand gemaakt en heeft een geschilderde afwerking. Hij is geschikt als decoratief stuk in de gang, woonkamer of eetkamer.Foto's maken deel uit van de beschrijving.Zal worden verzonden met veilige verpakking.