Prachtig gekleurde vlijmscherpe donkere tand van de uitgestorven groottandhaai; Megaselachus megalodon. De tand heeft een prachtig bewaarde karteling en een mooie groen/grijze/zwarte kleur. Deze tand is 12,5 cm lang. Hij is gevonden in een zandsteenlaag bij Sukabumi in West Java, Indonesië. De tand komt uit het Mioceen en is tussen de 15 en 20 miljoen jaar oud. De tand is geplakt en één van de wortellobben heeft een kleine restauratie. De foto's spreken voor zich.Verzending is aangetekend en verzekerd.Met bijpassend infokaartje.Geen reserveprijs!!